Bursa Gider Açma – 0544 655 16 12

Gider açma atık su tesisatlarında boru içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan tıkanmaları çözümüdür. Bazen kanalizasyon borularının tıkanması, bazen de daire içerisindeki mevcut tuvalet, lavabo giderlerinin tıkanması durumunda gider açma yöntemlerine başvurulur.

Özellikle yağmur yağdığında kanal borularında tıkanma daha fazla görülür. Çatılardaki toz, kuş tüyü vb. atıkların, yağmur esnasında suyla birlikte kanala karışması sonucu oluşan tıkanmalar, gider açma robotu ile açılmaktadır. Bu işlemin ardından kanal görüntüleme sistemleri çalıştırılarak tıkanıklığın borulara verdiği tahribat araştırılır.

Bursa içinde bulunan binalardaki lavabo tuvalet mutfak banyo giderini duvarları veya seramikleri kırmadan açıyoruz. Firmamız kamera görüntüsü olan robotla atık su giderlerinde tıkanıklık açma servisimiz tüm Bursa merkez ve diğer tüm ilçelerde yaygın servis ağı ile hizmet vermektedir.

Bursa ve çevresinde ikamet ediyor ve evinizde tıkanan lavabo borusundan su gitmiyorsa paniğe kapılmayın artık kırma dökme yöntemlerini bir kenara bırakın

Tuvaletinize kaçırdığınız bir bez peçete ped vs borunun etrafına dolaşıp tuvalet borusunun önünü kapattığında giderden sular taşmaya başlar. Bursa içi tüm semt ve mahallelerde lavabo tuvalet borularında meydana gelen tıkanıklığı kırmadan robotla açan makineler ile en kısa sürede masraf açmadan en ucuz ekonomik fiyata açıyoruz.

Bursa içi tüm semt ve mahallelerde hizmet veren şirketimiz tıkalı olan lavabolarınız ve diğer tüm pis su giderlerinizi özel kanal açma robotu ile açarak tamamen temizlenmektedir.

Firmamız Bursa içi piyasada en ünlü ve son teknolojiye sahip makineler ve cihazlar ile size hizmet vermektedir. Bursa ve çevresinde hizmet veren firmamız bünyesinde bulundurduğumuz makine ile tıkanan lavabo giderleriniz ve duş küvet giderleriniz mutfak giderlerini kırmadan dökmeden kanal borusu açma makinesi ile temizliyoruz.

Gider Açma sıkıntılarınız için bizi arayın : 0544 655 16 12

Call Now ButtonŞimdi Ara Fiyat Al