Bursa Gider Açma

Bursa’da Gider açma  hizmeti veren firmamız bina içi bina dışı kanalizasyon tıkanıklıkları açma,banyo klozet, helataşı,tuvalet tıkanıklığı açma, mutfak borularındaki gider tıkanıklıklarını açma Her türlü pis su tıkanıklıklarını özel makina, robotlu cihazlar ve kameralı  cihazlar ile evinizi kırmadan açıyoruz

Hemen Şimdi Ara!   Telefon : 0544 655 16 12 
 WhatsApp ‘dan SOR ! Konum GÖNDER ! 05446551612

Bursa Gider Açma servisi olarak Banyodaki tuvaletiniz tıkandıysa, Hela taşı tuvaletiniz tıkandıysa, Mutfak borusu tıkandıysa, Lavabonuz tıkandıysa, Lavabo sifonlarınız tıkandıysa, Kanalizasyon borularınız tıkandıysa, tuvalet tıkanıklığı açma bursa, lavabo tıkanıklığı açma bursa, sifon tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma bursa, lavabo tıkanıklığı açma bursa , mutfak gider açma , tuvalet gider açma ve banyo gider açma hizmetleri vermekteyiz.

Tıkalı gider borularında tıkanıklık açma hizmeti sağlıyoruz. Şimdiye kadar açılmaz denilen yüzlerce tuvalet ve lavabo gideri açtık. İşlerinizi çözmeye gelen personelin hepsi yıllardır bu işle uğraşan ustalar oldukları için çözümsüz kalmamanız için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar.

Balkon gideri: Etraftan esen rüzgâr aracılığıyla gelen çöp ve kum taneleri, balkon giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Balkon giderini açmak için tıkanıklık açma robotunun yoklama denilen metal uç kısımları kullanılır. Farklı uçlardan yararlanılarak gideri açmaya çalışmak, olası boru zararının önüne geçer.

Mutfak gideri: Yemek yağlarının neden olduğu kötü koku ve tıkanmalar kısa sürede su jeti makinesiyle temizlenmektedir. Bu temizlik işlemini ortalama 5 yıl arayla yaptırdığınız takdirde mutfak giderinde sıkıntı yaşanmamaktadır.

Pis su gideri: Bütün atık su tahliye borularına verilen isim pis su gider borularıdır. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda mevcut olan pis su giderlerinde yaşanan tıkanmaları kırmadan açıyoruz.

Tuvalet gideri: Alt yapı boruları geniş çapta döşenen tuvalet giderlerinde tıkanmanın sebebi yoğun kireç nedeniyle boruların daralması veya tuvalete kaçırılan yabancı cisimlerdir. Parçalayıcı kafa sayesinde giderin içine gönderilen robot, tıkanmaya neden olan maddeyi sökerek alır.

Klozet gideri: Koku önleyici plastik parçaların klozetin deliğine kaçması sonucu tıkanmalar meydana gelebilmektedir Ayrıca bayanların temizlik malzemeleri ve bez parçalarını ya da oyuncakların klozete düşürülmesi yaşanan klozet tıkanmalarının sebepleri arasındadır. Bu şekilde yaşanan tıkanmaları klozeti yerinden sökmeden açmak mümkün değildir.

EVİNİZİ KIRDIRTMAK İSTEMİYORSANIZ BİZİ ARAYIN

Gider ve Tıkanıklık Açma; Altyapı Tesisat Arızasında Bizi 7/24 Arayabilir; Hizmet Talebinde Bulunabilirsiniz.

Telefon : 0544 655 16 12

Bursa Gider Açma , Bursa Gider Açma Servisi , Bursa Gider Açma Ustası , Bursa Acil Gider Açma 

 

Call Now ButtonŞimdi Ara Fiyat Al