Banyo Tıkanıklığı Açma

Evlerin ya da iş yerlerinin mutfağında, banyosunda ya da tuvaletlerde genel olarak herkes tarafından yaşanan tıkanıklıklar içinde banyo tıkanıklığı açma işlemi de bulunmaktadır.

Hemen Şimdi Ara!   Telefon : 0544 655 16 12 
 WhatsApp ‘dan SOR ! Konum GÖNDER ! 05446551612

Banyo gider  açma işlemi ile ilgili sorun yaşamayan pek kimse bulunmamaktadır. Banyo tıkanıklığı yaşandığı zaman en kolay en ucuz yöntemler bulunmaya çalışılır. Ancak bilinmesi gereken oldukça önemli bir detay banyo gider  açma işlemini hem hızlı hem de ucuza mal etmek için daha zahmetli, sıkıntılı ve uzun bir sürece yola açabilirken maliyeti oldukça yüksek bir durum yaşanması da bazı durumlarda kaçınılmaz olmaktadır.

Banyo gider tıkanıklığı açma işlemi sırasında kullanılan cihaz sayesinde tıkanıklığın yaşandığı bölge ve tıkanıklığın sebebi cihaza takılan bir kamera sayesinde gözlenebilmektedir.

Daha sonra bu gözlemleme sonucunda tıkanıklığın yeri ve sebebi belirlendikten sonra yine cihazın ucuna takılan başka bir uç yardımı ile tıkalı olan bölgenin açılması sağlanır. Banyo gider tıkanıklığı açma işlemi sırasında uygulanan tüm bu yöntemler uygulanırken asla kırma, dökme ya da zarar verme gibi durumlar söz konusu bile değildir.

Banyo gider tıkanıklığı açma işlemine neden olan durumlar arsında çamaşır makinesinde meydana gelen bir tıkanma, banyoda olan klozette ortaya çıkan bir tıkanma ile birlikte banyoda küvet, lavabo ve klozetlerin de tıkanması söz konusu olabilmektedir.

Kaçınılmaz tıkanıklıkların oluşmasında pek çok faktör bulunulmaktadır. Banyo gider tıkanıklığı açma işlemine neden olan durumlar neler olabilir:

  • Çamaşır makinesinde yer alan gider hortumundan çıkan bez parçaları, düğme, çamaşırla içinde unutulmuş küçük toka ya da metal paralar, ipler banyo gider tıkanıklığı açma işlemi gerektirebilmektedir.
  • Banyoda bulunan klozete atılan çocuk bezi, pedler, tuvalet kâğıtları vb. durumlar,
  • Lavaboda temizlik için kullanılan sabun tortuları, kıllar ve saçlar banyo gider tıkanıklığına neden olabilmektedir.

Banyo gider  açma işlemi için herhangi bir tadilat yapılmadan gerçekleştirilebilmektedir. Ancak banyo gider tıkanıklığı açma işlemini yapacak olan tesisat ekibi kameralı olan cihazlar ile açma işlemi yapmak koşulu ile tadilat yapılmadan açılma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Bu nedenle de banyo tıkanıklığı açma işlemi için gelen ekibin bu cihazlara sahip eğitimli kişilerden oluşmasına dikkat edilmelidir.

Banyo tıkanıklığı açma, Bursa Banyo tıkanıklığı açma, Banyo Tıkanıklığı açma fiyatları

Telefon : 0544 655 16 12

Call Now ButtonŞimdi Ara Fiyat Al